SENATORIUM PRAHA - VESTEC (od března 2024)


Na mapě


           

SENATORIUM PRAHA - VESTEC - staňte se součástí našeho týmu

Připravujeme otevření moderního nestátního zdravotnického zařízení s celodenní ošetřovatelskou péčí. Svým pacientům bude zajišťovat komplexní ošetřovatelskou lůžkovou péči podle Zákona č. 372/2011 Sb, o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, § 9, písm. d), odbornost 9H9.

V našich zařízeních dbáme na úctu, zájem, a především kvalitní péči o naše pacienty. Naše služby budeme nabízet ve zcela nové budově v dojezdové vzdálenosti od Prahy, tedy návštěvy našich pacientů to nebudou mít daleko ani ve všední dny. Díky tomu věříme, že se nám podaří vybudovat přátelské prostředí zaměřené především na naše pacienty. Aby se nám to podařilo, musíme sestavit také přátelský a kvalitní tým.

Pokud byste nám s budováním takového týmu chtěli pomoci, neváhejte se podívat na naši stránku KARIÉRA nebo napsat na personalni@senatorium.cz.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Personál pobočky

NOVINKY / ČLÁNKY

Stavíme nové zařízení SENATORIUM Vestec

Na jaře r. 2022 jsme zahájili stavbu lůžkového zdravotnického zařízení ve Vestci u Prahy

Celý článek >
Zařízení Senatorium Praha - Vestec zahájilo nábor pracovníků

Stavební práce na zařízení Senatorium Praha - Vestec již se blíží ke konci a od 1.3.2024 zahájíme provoz. Nyní je čas pro všechny zájemce o práci v našem novém zařízení, aby se na nás obrátili.

Celý článek >

SENATORIUM nabízí

2 a 3lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizorem, wi-fi a lednicí
Vyvážená strava na základě doporučení nutričního terapeuta, pravidelný pitný režim
ŽÁDOST O PŘIJETÍ
Zpětná vazba