Zařízení Senatorium Praha - Vestec zahájilo nábor pracovníků

13.10.2023

Stavební práce na zařízení Senatorium Praha - Vestec již se blíží ke konci a od 1.3.2024 zahájíme provoz. Nyní je čas pro všechny zájemce o práci v našem novém zařízení, aby se na nás obrátili.

Do našeho nového moderního nestátního zdravotnického zařízení s celodenní ošetřovatelskou péčí ve Vestci u Prahy hledáme na pozice lékař, sestra, ošetřovatel, fyzioterapeut, technický dozor, recepční, pracovník výdeje stravy aj. nové fajn kolegy a kolegyně, kteří chtějí dělat svou práci poctivě, v rodinném kolektivu, se zájmem a úctou o pacienta i své kolegy. Naším cílem je vybudovat společně moderní zařízení, které zajišťuje dostupnost vysoce kvalitní dlouhodobé ošetřovatelské péče v blízkosti rodin pacientů, prokazuje zájem a úctu pacientovi, rodinám, ale i v rámci kolektivu, aby se Senatorium Vestec stalo inspirací také pro ostatní podobná zařízení a podpořila tak posun standardů v dlouhodobé ošetřovatelské péči k lepšímu.

Více informací o hledaných pozicích naleznete zde: https://www.senatorium.cz/kariera/ a pokud nemáte často cestu kolem Senatorium Vestec, zde můžete vidět, jak již stavba postoupila:

ŽÁDOST O PŘIJETÍ
Zpětná vazba